На 1 май 2026г, пред паметника на Георги Кирков в Казанлък се проведе тържество по случай празника на труда- Първи май!
Тържеството беше организирано от: КНСБ-Казанлък, КНСБ- „Арсенал“, НД“Русофили“-Казанлък ,Български антифашистки съюз-Казанлък, партия „Възраждане“-Казанлък.
Кратко слово за историята на празника и неговото съвременно значение изнесе Николай Маринов- общински координатор на КНСБ в Казанлък.
Бяха положени цветя пред паметника.