Петък, 01 Май 2026 15:41

ДА ЖИВЕЙ,ЖИВЕЙ ТРУДЪТ!

На 1 май 2026г, пред паметника на Георги Кирков в Казанлък се проведе тържество по случай празника на труда- Първи май!
Тържеството беше организирано от: КНСБ-Казанлък, КНСБ- „Арсенал“, НД“Русофили“-Казанлък ,Български антифашистки съюз-Казанлък, партия „Възраждане“-Казанлък.
Кратко слово за историята на празника и неговото съвременно значение изнесе Николай Маринов- общински координатор на КНСБ в Казанлък.
Бяха положени цветя пред паметника.
Още в тази категория: « ОБЯВЛЕНИЕ Авария »

Оставете коментар

Моля убедете се, че всички задължътелни полета (маркирани със звезда) са попълнени. Не е разрешен HTML код.

За нас

Вестник "Долина" излиза за първи път на 30 май 2002 година, за да запълни една сериозна ниша на регионалния медиен пазар.

Важна за нас е преди всичко ИСТИНАТА за нещата, проблемите, конфликтите, хората в Казанлък и региона.

Интересува ни всичко, което вълнува, радва, ядосва, нервира или усмихва, носи надежда и вяра на хората, които работят и живеят в Казанлъшката долина.

Надяваме се, че вече сме доказали себе си пред вас и влизаме в сърцето, ума и дома ви като вашата искра на седмицата!

 

Контакти

Последни публикации

Абонамент

Може да се абонирате за новините от kazanlak.co